Олександр Зайчук вручив грамоти кращим охоронцям правопорядку
20.05 2015


Вчора на черговому засіданні голів комітетів Олександр Зайчук вручив грамоти двом членам громадського формування «Сокіл».

20150520101245

З рук голови Громадської ради при УМВС України в Рівненській області Олег Камінський та Микола Крук за старанність, самовідданість, розумну ініціативу та сумлінне виконання обов’язків щодо підтримки законності та правопорядку в м. Рівне отримали грамоти. Олександр Зайчук побажав представникам формування міцного здоров’я, успіхів у роботі, благополуччя і життєвих перемог.

«Сьогодні міліціонери Рівненщини потребують допомоги громадських формувань. Міліція не може бути скрізь, проте активні громадяни завжди допоможуть. Завдяки громадським формуванням правоохоронці можуть вчасно реагувати на злочини і викривати злочинну діяльність. Хотів би подякувати представникам «Сокола», які мають активну громадську позицію і допомагають правоохоронним органам. З цих хлопців треба брати приклад»,- розповів Олександр Зайчук.

Нагадаємо, при Громадській раді, що діє в УМВС України в Рівненській області, створено Комітет по роботі з громадськими формуваннями, який очолює командир "Сокола" Павло Тарасович. Завдання Комітету налагодити співпрацю усіх громадських формувань Рівненщини з УМВС України в Рівненській області. Наразі Комітет має чіткий план діяльності, який допоможе спільно і громадськості, і міліції знизити криміногенну ситуацію в регіоні.
 

За матеріалами takeinfo.net
усі новини »

Бажаєте долучитися або допомогти?

ГФ «СОКІЛ» на постійній основі розглядає кандидатів в члени формування.