"Поліція Маямі"

"Поліція Маямі" у Рівному їздить велосипедами навіть по снігу

Керівник дружинників каже, що спочатку з них сміялися, а потім звикли.

Громадське формування «Сокіл» діє у Рівному з минулого літа. У ньому налічується 37 людей. Причому майже всі вони – з вищою освітою. Щоб оперативно реагувати на правопорушення і охопити більшу площу міста для патрулювання, «соколи» вирішили працювати на власних велосипедах.

- Автомобілів для патрулювання у дружинників нема (а в місті діє загалом чотири громадських формування), а щоб пересуватися вулицями на власних автомобілях – не завжди маємо пальне, - пояснив керівник «Сокола», працівник Рівненської райдержадміністрації Павло Тарасович. – А велосипед дозволяє швидко наздоганяти порушників, проїжджаючи там, де не проїде авто, і охопити більшу площу патрулювання. Спочатку з нас сміялися, пальцями показували, як ми по місту їхали. А потім звикли. Звідки взялася ідея сісти на велосипеди? З фільму «Поліція Маямі». Та й у багатьох державах Європи поліція працює на велосипедах.

«Сокіл» з-поміж інших дружинників Рівного вирізняється не тільки транспортними засобами, а й формою. Це пошиті за власний кошт салатові жилетки, схожі на ті, які вдягають працівники ДАІ. Нагадаємо, що працюють громадські формування на безоплатній основі у вільний від основної роботи час. Втім, керівник «Соколу» Павло Тарасович сподівається, що влада міста надасть їм цього року якісь кошти з бюджету. Їх хотіли б витратити на пошиття літньої форми і придбання спеціальних велосипедів для служби. Адже, за його словами, цього року у міській казні передбачили на фінансування громадських формувань міста 200 тисяч гривень.

До речі, «Сокіл» має ще одну «родзинку»: у ньому несуть службу єдина у місті жінка-дружинник, яка поза службою у громадському формуванні працює бухгалтером, а також навчений патрулювати вулиці пес-вівчарка Дін.

Мирослава ШЕРШЕНЬ.

http://press-centr.com/ua/news/Politsiya-Mayami-u-Rivnomu-zdit-velosipedami-navit-po-snihu


«ПОЛІЦІЯ МАЯМІ» ПАТРУЛЮВАТИМЕ МІСТО РІВНЕ

У Рівному п’ятнадцятеро добровольців зголосилися допомогти працівникам міліції стежити за порядком в місті. Командир громадського формування з охорони громадського порядку «Сокіл» Павло Тарасович розповів, що всі добровольці – це колишні майданівці. Новину передає Преса України. 

«Поліція Маямі» патрулюватиме місто Рівне

(Фото ілюстративне)

П’ятнадцятеро жителів Рівного об’єднали сили з правоохоронними органами, щоб патрулювати місто і запобігати правопорушенням. 

Чоловіки жартома називають своє угрупування «Поліція Маямі» у зв’язку з тим, що патрульні будуть пересуватися на велосипедах. 

Командир «Соколу» розповів, що він із товаришами уже брав участь в патрулюванні міста і від цього отримав тільки приємні емоції. 

За словами заступника начальника рівненського міського відділу міліції у Рівненській області Олега Левка, громадські формування на законодавчому рівні можуть допомагати державним органам в охороні громадського порядку.

Власне, громадське об’єднання «Сокіл» було створене 28 серпня. Учасники формування раніше не були притягнуті до адміністративної чи кримінальної відповідальності. Також усі вони пройшли барикади Майдану. Це люди, які виявили бажання допомагати працівникам міліції в охороні громадського порядку на території міста Рівного. 

В обов’язки членів громадського формування «Сокіл» входить допомагати працівникам міліції виявляти адміністративні правопорушення, а також правопорушення кримінального характеру у Рівному.

Міліціонери з членами громадського формування провели інструктаж, розповіли про функціональні обов’язки та відправились на спільне патрулювання.

Марго Клаус 03 жовтня 2014, 17:25

http://uapress.info/uk/news/print/41617

Бажаєте долучитися або допомогти?

ГФ «СОКІЛ» на постійній основі розглядає кандидатів в члени формування.